Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Cyril Bouda (1901-1984)–3 bibliofilie: Svatopluk Čech: Ve stínu lípy / Alois Jirásek: Nevolnice / Jiří Wolker: Balady

< 269 >

Cyril Bouda (1901-1984)

3 bibliofilie: Svatopluk Čech: Ve stínu lípy / Alois Jirásek: Nevolnice / Jiří Wolker: Balady

500 Kč / 20 EUR

Topič, 1940, 9 původních kamenorytin s barevnou litografií Cyrila Boudy / Elk Praha, 1936, 17 původních dřevorytů Cyrila Boudy, výtisk č. A734 / Václav Petr, 1944, dřevoryt na obálce a 11 původních dvojbarevných litografií, litografie v titulu signována autorem