Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Cyril Bouda (1901-1984)–2 bibliofilie: Jan Květ: Cyril Bouda / Jaroslav Seifert: Sklenice vína, taneční hodiny

< 268 >

Cyril Bouda (1901-1984)

2 bibliofilie: Jan Květ: Cyril Bouda / Jaroslav Seifert: Sklenice vína, taneční hodiny

1 000 Kč / 40 EUR

Josef Engst pro Klub zaměstnanců léčebného fondu veřejných zaměstnanců, 1941, výtisk č. 35, pětibarevná, litografie Pivoňky Cyrila Boudy, signovaná autorem a signovaný mědiryt Florencie ze zahrady Bobolli, poškozená obálka, grafické listy intaktní / 5 litografií Cyrila Boudy příloha Hollara, Praha, 1955.