< 13 >

VYKUŘOVADLO TYPU TING

Dynastie Čching, 19. století. Výška 39 cm. 39.0 x 38.0 x 21.0 cm

45 000 Kč / 1 875 EUR
45 000 Kč / 1 875 EUR

Bronzové vykuřovadlo tvaru čtyřbokého kotlíku je dekorováno rytými motivy fénixů a netopýrů na podkladě nekonečného meandru. Na těle jsou patrné zbytky zlacení. Nožky zdobeny lvími hlavami, na bocích dvě prohnutá ucha.