Arcimboldo / Aukce / Čínské umění a starožitnosti 05/12/2012, 17:00 / BOHUMÍR DVORSKÝ (1902 - 1976)–ŠANGHAJ

< 42 >

BOHUMÍR DVORSKÝ (1902 - 1976)

ŠANGHAJ

Datováno 1956. 89,5 x 116,5 cm. 89.5 x 116.5 cm

250 000 Kč / 10 416 EUR
750 000 Kč / 31 250 EUR

Olej na plátně. Rámováno. Signováno v pravém dolním rohu: Boh. Dvorský. Zezadu nápis: 31. Boh. Dvorský, Šanghaj, olej 56. Provenience: sbírka Bohumíra Dvorského (1902 - 1976). Publikováno: Jan Tomeš - B. Dvorský, Nakladatelství československých výtvarných umělců, edice Nové Prameny, svazek 18, Praha, 1958, ilustrace číslo 25.