Arcimboldo / Aukce / Čínské umění a starožitnosti 05/12/2012, 17:00 / ČCHEN ŠAO-MEJ (1909 - 1954)–KLÁŠTER SEŠITÝCH MRAKŮ

< 41 >

ČCHEN ŠAO-MEJ (1909 - 1954)

KLÁŠTER SEŠITÝCH MRAKŮ

Datováno 1939. 21 × 73 cm. 21.0 x 73.0 cm

450 000 Kč / 18 750 EUR
2 500 000 Kč / 104 166 EUR

Tuš a slabé barvy na hedvábí. Horizontální svitek, brokátová montáž. Nápis: Věnováno dobrému příteli S' Čchienovi. Pečetě: Čchen Čang a Šao-mej. Pečeť v levém rohu dole: Šao-mej šu-chua. Provenience: sbírka Xenie Dvorské (1932 - 1991).