Arcimboldo / Aukce / Čínské umění a starožitnosti 05/12/2012, 17:00 / ČAO Č'-ČCHIEN (1829 - 1884) - podle–BANÁNOVNÍK A ROZKVETLÝ MANDLOVNÍK

< 64 >

ČAO Č'-ČCHIEN (1829 - 1884) - podle

BANÁNOVNÍK A ROZKVETLÝ MANDLOVNÍK

80. léta 19. století. 176.0 x 45.0 cm

60 000 Kč / 2 500 EUR

Tuš a barvy na papíře. Rámovano. Významný kaligraf, rytec pečetí a malíř působící v oblasti Šanghaje, hlavní představitel „epigrafické školy“. Silně ovlivnil Wu Čchang-š'ovu tvorbu. Signováno: namaloval Chuej-šu. Pečeť za podpisem: Čao Č'-čchien jin.