Arcimboldo / Aukce / ČÍNSKÉ UMĚNÍ A STAROŽITNOSTI 11/04/2021, 14:00 / Neznámý autor–PTÁK SEDÍCÍ NA KMENI BOROVICE

< 181 >

Neznámý autor

PTÁK SEDÍCÍ NA KMENI BOROVICE

Čína, 20. století. 69,5 × 33,5 cm. 69.5 x 33.5 cm

30 000 Kč / 1 200 EUR
30 000 Kč / 1 200 EUR

Tušová malba na papíře. Závěsný svitek, brokátová montáž. Nápis: Bada Šanžen. Pečetě: Bada Šanžen a Che Jüan. Na štítku přilepeném z reversu nápis: Kopie Bada Šanženových „květin a ptáků“. Provenience: sbírka Daniely Šejnohové (1929 - 2011).