< 124 >

PÁROVÉ VÁZY

Čína, dynastie Čching, konec 19. století. Výška 43,5 cm. Ø 17 cm

85 000 Kč / 3 400 EUR
85 000 Kč / 3 400 EUR

Porcelán, malba barevnými emaily na polevě v barevné škále „famille verte”. Precizně provedená malba ve stylu „květiny a ptáci” zpodobuje motýly a ptáčky poletující kolem chryzantémových skalek a lotosů. Výjev je rámován pásy kosočtverečné mřížky.