Arcimboldo / Aukce / ČÍNSKÉ UMĚNÍ A STAROŽITNOSTI 11/04/2021, 14:00 / SÜ CHUNG-WEN (20. STOLETÍ) –LOTOSY V DEŠTI

< 187 >

SÜ CHUNG-WEN (20. STOLETÍ)

LOTOSY V DEŠTI

Čína, datováno 1985. 67,5 x 46 cm. 67.5 x 46.0 cm

15 000 Kč / 600 EUR
20 000 Kč / 800 EUR

Tuš a barvy na papíře. Závěsný svitek v brokátové montáži. Nápis: „Nasloucháme dešti, daruje Pekingský institut průmyslového výtvarnictví, katedra průmyslového návrhu." Signováno: Chung-wen si pohrával s tuší. Dvě pečetě pod signaturou: 1. Sü, 2. Chung-wen. Provenience: sbírka českého sinologa Josefa Hejzlara.