< 24 >

LAKOVÝ TÁC S BOHATOU DEKORACÍ

Značeno Čchien-lung, 18. století. 32,5 x 32,5 cm. 32.5 x 32.5 x 2.5 cm

100 000 Kč / 4 000 EUR
100 000 Kč / 4 000 EUR

Řezba v přírodním laku rumělkové barvy na dřevěném jádře. Výpravná scéna s dvorními dámami, elegány a sluhy, ve středním plánu loďka s pocestnými a v zadní linii horský chrám s učenci. Na rubové straně motiv želvího krunýře posetý čínskými květy. Značeno císařskou značkou éry Čchien-lung.