Arcimboldo / Aukce / Čínské umění a starožitnosti 19/03/2023, 14:00 / BOHYNĚ MILOSRDENSTVÍ KUAN-JIN S PROSEBNÍKEM U NOHOU

< 66 >

BOHYNĚ MILOSRDENSTVÍ KUAN-JIN S PROSEBNÍKEM U NOHOU

25.0 x 15.0 x 10.0 cm

250 EUR

Sedící bohyně Kuan-jin s prosebníkem u nohou 19. / 20.století porcelán, bílá poleva zdobená uměle zvýrazněnou krakeláží sign.: na zádech tlačené pečetě 25,5 x 15 x 10 cm Kuan-jin v královské pozici. Bohyně drží v ruce žezlo žu-i, u nohou prosebník stojící na lotosovém poupěti.