< 132 >

OLTÁŘNÍ NÁDOBA DENG

Čína, pozdní dynastie Čching, konec 19. století. Ø 18 cm

700 EUR
900 EUR

Porcelán, malba zlatem na polevě. Dekorováno zlatými draky s plameny na modré kobaltové polevě a malým plastickým lvíčkem na víčku. Apokryfně značeno červenou barvou na polevě: Ta Čching Kchang-si nien c´.