Arcimboldo / Aukce / Čínské umění a starožitnosti 19/03/2023, 14:00 / PAJ ČCHUN-LI (20.století)–CHRYZANTÉMY

< 191 >

PAJ ČCHUN-LI (20.století)

CHRYZANTÉMY

Čína, datováno Peking, červenec 1987. 30.0 x 55.0 cm

150 EUR

Tuš a barvy na papíře, skládací vějíř s konstrukcí (pozn.pravé vnější dřevo zlomeno). Nápis: "Slabá jinovatka" (v pečetním stylu). "Věnováno manželům Hejzlarovým a Taj-ťün na hraní s vějířem". Podpis: Sing-cchan a Čchung-li, 3 pečetě. Provenience: sbírka Josefa Hejzlara (1927-2012), českého historika umění, sinologa, překladatele a publicisty.