Arcimboldo / Aukce / Čínské umění a starožitnosti 19/03/2023, 14:00 / MINIATURNÍ ZLACENÁ BRONZOVÁ FIGURKA BOHYNĚ MILOSRDENSTVÍ KUAN-JIN

< 10 >

MINIATURNÍ ZLACENÁ BRONZOVÁ FIGURKA BOHYNĚ MILOSRDENSTVÍ KUAN-JIN

Čína, 6/7 století n.l. 8.0 cm

400 EUR
400 EUR

Bronz se zbytky zlacení na lakovém podkladě.