< 16 >

MANDALA HROZIVÉHO BOŽSTVA

Tibet, 19.-20. století. 86.0 x 62.0 cm

15 000 Kč / 600 EUR

Malba barvami na plátně. Rámováno. V centrální části mandaly je vybrazeno hrozivé božstvo v pozici „jabjum", v rozích se nacházejí postavy dákiní a nahoře uprostřed sedící Congkhapa.