Arcimboldo / Aukce / České výtvarné umění 11/12/2010, 14:00 / Alfons Mucha (1860 - 1939)–LESLIE CARTER

< 32 >

Alfons Mucha (1860 - 1939)

LESLIE CARTER

209.0 x 78.0 cm

160 000 Kč / 6 451 EUR

Aukce:České výtvarné umění 11/12/2010, 14:00

Litografie na papíře. Signováno, datace 1908.