Arcimboldo / Aukce / České výtvarné umění 11/12/2010, 14:00 / Alfons Mucha (1860 - 1939)–MÉDÉE - SARAH BERNHARDT

< 31 >

Alfons Mucha (1860 - 1939)

MÉDÉE - SARAH BERNHARDT

205.0 x 75.0 cm

180 000 Kč / 7 258 EUR

Aukce:České výtvarné umění 11/12/2010, 14:00

Litografie na papíře. Signováno, datace 1898.