Arcimboldo / Aukce / České výtvarné umění 19/11/2011, 14:00 / ZRCADLO BENÁTSKÉHO TYPU S DRŽÁKY NA SVÍČKY

< 9 >

ZRCADLO BENÁTSKÉHO TYPU S DRŽÁKY NA SVÍČKY

25 000 Kč / 1 020 EUR
25 000 Kč / 1 020 EUR

Broušené stříbřené křišťálové sklo, zlacená mosaz, 102 x 50 cm, datace konec 18. století, Čechy.