< 8 >

BAROKNÍ TABERNÁKL

380 000 Kč / 15 510 EUR
500 000 Kč / 20 408 EUR

Korpus z měkkého dřeva, švartny z ořechu, javoru, tisu, palisandru a topolové kořenice, intarzie s květinovým dekorem, ptáky a figurálními motivy, 188 x 144 x 72 cm, polovina 18. století, Čechy. Původně v majetku baronky Franzisky (Fanny) Todesco.