Arcimboldo / Aukce / České výtvarné umění 19/11/2011, 14:00 / VÁCLAV BROŽÍK (1851 - 1901)–ŠPANĚLKA

< 31 >

VÁCLAV BROŽÍK (1851 - 1901)

ŠPANĚLKA

160 000 Kč / 6 530 EUR

Olej na plátně nalepeném na kartonu, 34,5 x 23,5 cm. Signováno vlevo uprostřed. Větší varianta původně ve sbírce nakladatele J. Otty (viz. soupis díla). Restituce Olomoucké galerie. Posudek PhDr. Naděžda Blažíčková - Horová.