Arcimboldo / Aukce / České výtvarné umění 19/11/2011, 14:00 / František Tichý (1896-1961)–COMMEDIA DELL'ARTE I

< 146 >

František Tichý (1896-1961)

COMMEDIA DELL'ARTE I

25 000 Kč / 1 020 EUR
25 000 Kč / 1 020 EUR

Tříbarevná suchá jehla, v oválném výřezu Scapino a Arlecchino hrající si s barevnými míčky, signováno a datováno uprostřed pod oválem: 1943. Vydáno v počtu 500 ks nakladatelstvím ELK, v papíru je vyražena suchá pečeť vydavatele.