Arcimboldo / Aukce / České výtvarné umění 19/11/2011, 14:00 / František Tichý (1896-1961)–CAPRICCIO II – PSÍK S MAŠLIČKOU

< 147 >

František Tichý (1896-1961)

CAPRICCIO II – PSÍK S MAŠLIČKOU

9 000 Kč / 367 EUR

Suchá jehla, zkušební tisk pro grafický list, 19,5 x 19 cm, signováno a datováno dole uprostřed: 48.