< 46 >

TORANA

Tibet, 17.-18. století. Šířka 38 cm. 24.0 x 38.0 x 2.5 cm

22 000 Kč / 830 EUR
60 000 Kč / 2 264 EUR

Zlacený tepaný plech. Uprostřed se nachází figura Garudy s roztaženými křídly a dvě postavy nágů, níže pak těla makar. Výjev je rámován lotosovými rozviliami.