Arcimboldo / Aukce / Asiatika 08/12/2016, 15:00 / POSTAVA GURUA SE SVAZKEM SÚTER

< 54 >

POSTAVA GURUA SE SVAZKEM SÚTER

Tibet, 18. století. Výška 9,5 cm. 9.0 x 8.0 x 6.0 cm

28 000 Kč / 1 056 EUR
55 000 Kč / 2 075 EUR

Zlacený bronz. Guru v bohatě draperovaném šatu sedí na čtvercovém polštáři se svazkem sůtry v rukách. Figura vyniká realistickým a individualizovaným zobrazením obličeje.