< 65 >

OBŘÍ VADŽRA

Tibet, 18. století. Délka 71 cm. Ø 30 cm

38 000 Kč / 1 433 EUR
38 000 Kč / 1 433 EUR

Zlacený měděný plech. Vadžra je tvořena kulovitým středem a dvěma velkými stylizovanými květy lotosu. Z nich po stranách vycházejí rovné centrální hroty, které jsou obklopeny čtyřmi dalšími, formovanými do tvaru hlav makar.