Arcimboldo / Aukce / Asiatika 08/12/2016, 15:00 / MANDALA HROZIVÉHO BOŽSTVA

< 69 >

MANDALA HROZIVÉHO BOŽSTVA

Tibet, 19.-20. století. 86.0 x 62.0 cm

40 000 Kč / 1 509 EUR

Malba barvami na plátně. Rámováno. V centrální části mandaly je vybrazeno hrozivé božstvo v pozici „jabjum", v rozích se nacházejí postavy dákiní a nahoře uprostřed sedící Congkhapa.