< 45 >

ŠESTIBOKÁ MISKA

Japonsko, Kjóto, kolem roku 1900. Šířka 12 cm. 5.0 x 12.0 x 11.5 cm

9 000 Kč / 346 EUR

Kamenina béžového střepu s krakelovanou polevou, malba emaily a zlatem na polevě. V zrcadle motiv krasavice s dvěma dětmi v zahradě s kvetoucí vistárií a kaméliemi, v pozadí chýše pod borovicemi. Vnější stěny zobrazují květinová pole. Na podední značeno: Šózan.