Arcimboldo / Aukce / Asiatika 29/04/2012, 14:00 / LI SIUNG-CCHAJ (1910 - 2001)–STAŘEC SE DVĚMA OSLY

< 128 >

LI SIUNG-CCHAJ (1910 - 2001)

STAŘEC SE DVĚMA OSLY

Peking, datováno: zima 1956. 25 × 31 cm. 25.0 x 31.0 cm

180 000 Kč / 7 389 EUR
280 000 Kč / 11 495 EUR

Tuš a barvy na papíře. Rámováno. Li Siun-cchai patří k nejznámějším žákům Lingnanské malířské školy založené Kao Ťien-fuem. Provenience: sbírka Danušky Heroldové-Šťovíčkové.