< 218 >

MISKA TYPU WAN

Čína, 1723 – 1735. Průměr 7,5 cm. 4.0 x 7.0 cm

70 000 Kč / 2 873 EUR
120 000 Kč / 4 926 EUR

Porcelán zdobený uvnitř jasně bílou polevou a na vnější stěně měďnatou červenou polevou, zvanou býčí krev. Na podední značeno kobaltem pod polevou: Ta Čching Jung-čeng nien c´. Provenience: sbírka Danušky Heroldové-Šťovíčkové.