Arcimboldo / Aukce / Asiatika 29/04/2012, 14:00 / MINIATURNÍ VYKUŘOVADLO ARCHAICKÉHO TVARU RITUÁLNÍ NÁDOBY TING

< 249 >

MINIATURNÍ VYKUŘOVADLO ARCHAICKÉHO TVARU RITUÁLNÍ NÁDOBY TING

Čína, 19. století. Výška 8 cm. Ø 7 cm

18 000 Kč / 738 EUR
18 000 Kč / 738 EUR

Porcelán, malba kobaltem pod polevou a emaily barevné škály wucai. Námět draků s perlou v mracích. Značeno na podední: Ta Ming Wan-li nien c´.