Arcimboldo / Aukce / Asiatika 29/04/2012, 14:00 / DÓZA TVARU SLIVOŇOVÉHO OKVĚTÍ

< 248 >

DÓZA TVARU SLIVOŇOVÉHO OKVĚTÍ

Čína, 19. století. Průměr 13,5 cm. Ø 13 cm

24 000 Kč / 985 EUR
24 000 Kč / 985 EUR

Porcelán, malba kobaltem pod polevou a emaily v barevné škále wucai na polevě, dřevěný podstavec. Zdobeno na víku i po stranách motivem draků hrajících si s perlou v mracích nad vlnami. Značeno kobaltem pod polevou: Ta Min Wan-li nien c´.