Arcimboldo / Aukce / Asiatika 29/05/2011, 14:00 / TŘI ŠÁLKY S PODŠÁLKY

< 181 >

TŘI ŠÁLKY S PODŠÁLKY

Čína, 2. polovina 18. století. Šálky 5,5 x 8,2 cm, podšálky průměr 13,5 cm. Ø 8 cm

9 000 Kč / 375 EUR
10 000 Kč / 416 EUR

Porcelán, malba kobaltem pod polevou. Vnitřky zdobeny motivy krabů a květin, vnější stěny a podšálky nesou motivy mořských živočichů v řasách a květinách. Signováno apokryfně érou Kchang-si.