< 25 >

STÚPA

Mongolsko, 18. stol. 14.5 cm

12 000 Kč / 500 EUR
40 000 Kč / 1 666 EUR

Zlacený mosazný plech. Na pásu podstavce jsou zobrazeni sněžní lvi, na vrcholu stúpy je zobrazen měsíc, slunce a klenot.