Arcimboldo / Aukce / Asiatika 24/10/2010, 14:00 / SEDÍCÍ BOHYNĚ KUAN-JIN S LOTOSOVÝM KVĚTEM

< 309 >

SEDÍCÍ BOHYNĚ KUAN-JIN S LOTOSOVÝM KVĚTEM

Čína, dílny Te-chua, 2. pol.18. stol. 20.5 cm

20 000 Kč / 833 EUR
36 000 Kč / 1 500 EUR

Porcelán s bílou polevou (blanc-de-chine). Kuan-jin je opřená o knihy, v pravé ruce drží růženec a v levé květ lotosu. Provenience: sbírka Bohuslava Slánského, Praha.