Arcimboldo / Aukce / Asiatika 24/10/2010, 14:00 / LI KCHE-ŽAN (1907-1989)–PASÁČEK NA BUVOLU

< 127 >

LI KCHE-ŽAN (1907-1989)

PASÁČEK NA BUVOLU

50. léta 20. stol. 69.0 x 46.0 cm

150 000 Kč / 6 250 EUR
1 700 000 Kč / 70 833 EUR

Signováno Kche-žan a dvě pečetě autora. Tuš a barvy na papíře, rámováno. Klasický námět jednoho z nejoceňovanějších mistrů moderní čínské tušové malby.