Arcimboldo / Aukce / Asiatika 24/10/2010, 14:00 / ČCHI PAJ-Š’ (1864-1957)–KVĚTY SLIVONĚ

< 126 >

KVĚTY SLIVONĚ

101.0 x 33.5 cm

180 000 Kč / 7 500 EUR
2 000 000 Kč / 83 333 EUR

Signováno Paj-š’ a jedna pečeť autora. Tuš a barvy na papíře ve svitkové montáži. Typická kompozice a námět jednoho z nejvýznamnějších představitelů čínské tušové malby 20. století.