Arcimboldo / Aukce / Asiatika 24/10/2010, 14:00 / CHUANG ČOU (1925 - 1997)–MLADÁ DÍVKA S OSLÍKY

< 129 >

CHUANG ČOU (1925 - 1997)

MLADÁ DÍVKA S OSLÍKY

Datováno a dedikováno 1962. 94.5 x 54.0 cm

140 000 Kč / 5 833 EUR
1 800 000 Kč / 75 000 EUR

Signováno Chuang Čou a dvě pečetě autora. Tuš a barvy na papíře ve svitkové montáži. Pro autora typický motiv oslíků a mladé dívky ujgurské národnosti doplněný rozkvetlou
jarní slivoní.