Arcimboldo / Aukce / Asiatika 24/10/2010, 14:00 / INRÓ S NECUKE S NESMRTELNÝM ČÓKWARÓ

< 203 >

INRÓ S NECUKE S NESMRTELNÝM ČÓKWARÓ

Pol. 19. stol. 6.0 cm

15 000 Kč / 625 EUR
20 000 Kč / 833 EUR

Dřevo kryté přírodním lakem, zdobeným technikou makie a vykládáním perletí raden. Čtyřdílné inró, krabička na medikamenty a osobní razítko, s necuke. Sennin Čókwaró s kouzelnou tykví. Necuke v podobě dvou opic v pózách zápasníků sumó. Provenience: sbírka Bohuslava Slánského, Praha.