< 202 >

INRÓ

19. stol. 7.0 cm

15 000 Kč / 625 EUR

Dřevo kryté přírodním lakem, zdobeným technikami makie a kirigane. Třídílné inró, krabička na medikamenty a osobní razítko. Motiv tříprstého draka v mracích. Provenience: sbírka Bohuslava Slánského, Praha.