Arcimboldo / Aukce / Asiatika 24/10/2010, 14:00 / BUDDHA ŠÁKJAMUNI JAKO DÍTĚ

< 43 >

BUDDHA ŠÁKJAMUNI JAKO DÍTĚ

Dynastie Ming, počátek 17. stol. 20.0 cm

12 000 Kč / 500 EUR
12 000 Kč / 500 EUR

Bronz se zbytky zlacení. Postava novorozeného Buddhy, stojícího na lotosovém květu, přes rameno šerpu, ukazuje levou rukou směrem k nebesům a pravou na zem.