Arcimboldo / Aukce / České výtvarné umění 19/11/2011, 14:00 / Josef Sudek (1896 – 1976)–LESNÍ PARTIE

< 121 >

Josef Sudek (1896 – 1976)

LESNÍ PARTIE

10 000 Kč / 408 EUR
55 000 Kč / 2 244 EUR

Fotografie nalepená na kartonu, 28,5 x 20,6 cm, signováno vpravo dole: Sudek, datace 30. léta 20. století.