Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Vlámská škola (17. století)–Útěk do Egypta

< 37 >

Vlámská škola (17. století)

Útěk do Egypta

Olej na dřevě. 84.0 x 62.0 cm

310 000 Kč / 12 400 EUR
310 000 Kč / 12 400 EUR