Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Vídeňská škola (19.století)–Mytologická scéna

< 58 >

Vídeňská škola (19.století)

Mytologická scéna

Olej na plátně. 61.0 x 155.0 cm

100 000 Kč / 4 000 EUR