Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Italská škola (18. století)–Hospodská scéna

< 61 >

Italská škola (18. století)

Hospodská scéna

Olej na plátně. 104.0 x 140.0 cm

100 000 Kč / 4 000 EUR