Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Václav Špála (1885 – 1946)–Zátiší s jablky

< 166 >

Václav Špála (1885 – 1946)

Zátiší s jablky

5 000 Kč / 200 EUR
16 000 Kč / 640 EUR

barevná litografie, 1939, 32 x 40 cm, signováno vpravo dole