Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Jaroslav Panuška (1872-1958)–V. Říha: Letní noc

< 251 >

Jaroslav Panuška (1872-1958)

V. Říha: Letní noc

1 500 Kč / 60 EUR
2 500 Kč / 100 EUR

B. Kočí, 1905, 2 litografie Jaroslava Panušky některé listy mírně poškozeny