Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Vladimír Sychra (1903-1963)–V klobouku

< 177 >

Vladimír Sychra (1903-1963)

V klobouku

500 Kč / 20 EUR
1 000 Kč / 40 EUR

barevná litografie, 1946, list č. 217/300, 41 x 31 cm, signováno uprostřed dole