Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / František Drtikol (1883-1961)–Salome (Úsměv)

< 288 >

František Drtikol (1883-1961)

Salome (Úsměv)

60 000 Kč / 2 400 EUR
210 000 Kč / 8 400 EUR

bromolejotisk, 1923, 23,5 x 29 cm, signováno vpravo dole, rámováno. František Drtikol, Vladimír Birgus, Antonín Braný, obrazová část č. 25, Odeon, Praha, 1988 Fotograf František Drtikol, Vladimír Birgus, obrazová část č. 22, Prostor, Praha, 1994 František Drtikol, fotograf, malíř, mystik, Stanislav Doležal, Anna Fárová, Petr Nedoma, obrazová část č. III/2, Galerie Rudolfinum, Praha,1998 František Drtikol, Vladimír Birgus, obrazová část č. 14., Kant, Praha, 2000