Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Eva Natus-Šalamounová (1936-2018)–Růžový duch

< 216 >

Eva Natus-Šalamounová (1936-2018)

Růžový duch

500 Kč / 20 EUR
500 Kč / 20 EUR

barevná litografie, 1978, list č. 15/40, 35,2 x 27,5 cm, signováno uprostřed dole