Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Jaroslav Róna (* 1957)–Ptáček

< 244 >

Jaroslav Róna (* 1957)

Ptáček

2 500 Kč / 100 EUR
4 000 Kč / 160 EUR

litografie, 1988, list č. 75/200, 34 x 29,5 cm, signováno vpravo dole: Róna 88